2017 Oto Ekspertiz Fiyatları Ankara

2017 Oto Ekspertiz Fiyatları Ankara

2017 oto ekspertiz fiyatları Ankara için firmamızda uygun fiyat uygulaması devam etmektedir. 2017 oto ekspertiz fiyatlarımızda bir değişiklik olmamıştır. Marka ve modele göre değişen fiyatlara sahip değiliz ve ücretler sabittir. Oto ekspertiz ücretleri ikinci el araç almadan önce büyük bir öneme sahiptir. Garantili ve güvenli oto ekspertiz yaptırmanın adresi ankara oto ekspertizdir.

2017 Oto Ekspertiz Ücretleri

2017 oto ekspertiz ücretleri Ankara şubemizde geçen yılla aynı kalmış herhangi bir değişiklik olmamıştır. Firma misyonumuz olan uygun fiyat ve garantili ekspertiz hizmeti geçerlidir. İkinci el araç almak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri olan fiyatlandırma sitemizin ana sayfasında yer almaktadır. 2017 oto ekspertiz ücretleri ankara için iletişim numaralarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Sizler için oluşturulmuş paketlerimizin fiyatları şöyledir; Eco ekspertiz 150 TL, Maxi ekspertiz 250 TL, Mobil ekspertiz 250 Tl'dir. En sık tercih edilen ve genel bir kontrol içeren Maxi paketimiz ile 45-50 dk gibi kısa sürede beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Eğer araçlar konusunda yetersiz bilgiye sahipseniz bu piyasa da kötü amaçlı ticaret yapanlara denk gelerek dolandırılma ihtimali ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Satın alma öncesi oto ekspertiz yaptırmanın büyük faydaları vardır. Ankara oto ekspertiz paranızı, hayallerinizi ve zamanınızı koruyan bir sistemdir. Araçlara değerinden fazla para ödememek adın 2017 oto ekspertiz ücretleri ankara için bilgi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.  Oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu fiyatlardır. Zaman kaybı yaşamamanız adına sitemizin ana sayfasında fiyatlar ve bilgileri konusunda yeterli açıklamalar yer almaktadır. Tüm testlerimiz tamamen garantili ve yüzde yüz doğruluk oranı ile yapılmaktadır. Araç sahibine ve alıcı kişiye eşit mesafede duruşumuzdan dolayı tarafsız, her iki tarafında lehine bir hizmet anlayışına sahibiz. İkinci ela araçlara değerinden fazla para ödenmemesi için kurulan ankara oto ekspertiz hizmetimiz ile sizlerde artık araç alırken güven içinde risk almadan hayallerine sahip olabileceksiniz. 2017 oto ekspertiz fiyatları ankara için (312) 231 24 06 - (541) 231 24 06 iletişim numaralarımızdan bilgi alarak randevu oluşturabilirsiniz. 

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti