Aracınızı Yüzde Yüz Tanıyın

Aracınızı Yüzde Yüz Tanıyın

Araç alırken, en çok dikkat edilen konu, aracın bakımlı ve orjinal olmasıdır. Bakımlı ve orjinal araç alımı için, Ankara computest kategorisindeki firmamız, sizin için en iyi muayeneyi yapmaktadır. Araç alırken, dışarıda her hangi bir ustaya gösterdiğiniz zaman, yaklaşık sonuçlar alırsınız. Ancak, yüzde yüz araç tanıma işlemi için, Ankara computest hizmeti tercih edilmelidir. Aracınızın hasar kaydı dahil, bütün özelliklerini özel bir çalışmayla tespit eden firmamız, garantili araç alımı hizmeti sunmaktadır.

Bütün Yönleriyle Araç Tanıtımı

Bir araç alacaksınız ve bu aracı bütün yönleriyle tanımak istiyorsunuz. Hasar kaydına varıncaya kadar, bütün bilgilere ulaşmak istiyorsunuz. Firmamız, test sürüşü dahil, bütün Ankara computest işlemlerini, itina ile yapmaktadır. Motorun çalışması, tekerleklerle uyumu, şanzımanla uyumu, debriyaj ayarları, gaz ayarları, tüp ayarları, enjeksiyon ayarları, motorun yağ sızdırma durumu, motorun şase numarası, yakıt özellikleri, fren özellikleri ve balatalar, elektrik aksamı, farlar, sinyaller, silecekler, göstergeler, kilometre ayarları, iç tasarım, döşemeler, otomatik cam ve kapılar, tavan döşemeleri, kaporta çürükleri, kaportadaki boya çalışmaları, kaza oranı, kapılar ve bagajın durumu, emniyet kemeri ve daha birçok konu, özel olarak test edilmektedir.

Ankara Oto Ekspertiz
Özel Cihazlarla Çalışıyoruz

Özel cihazlarla çalışan firmamız, yukarıda saydığımız bütün işlemler için, net bilgiler vermektedir. Rakamsal olarak, net ve açık bilgiler sunan firmamız, son derece hassas Ankara computest işlemleri gerçekleştirmektedir. Konusunda söz sahibi olan firmamız, bir aracı, en mükemmel şekilde tanıtmaktadır. Muayene işlemleri için gerekli bütün hizmeti sunan firmamız, en iyi muayene hazırlık hizmetlerini sunmaktadır. Araç alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri olan, oto ekspertiz hizmeti, araç alırken suistimale uğramanızı engeller. Araç alımında en büyük sorunlardan biri olan araç tanıma işlemleri, her zaman sorun olmuştur. Bu sorunu, net verilerle, firmamız çözüme kavuşturmaktadır.

Araba Alımında Güven

Güvenilir birilerini bulup araç almak, araç alımında öncelikle tercih edilen şıktır. Araç alımında en çok karşılaşılan aldatılma olayı, Ankara computest firmasının etkili çalışmalarıyla, ortadan kalkmaktadır. Döküntü araçları çok paraya almak, araç alımında karşılaşılan en ciddi sorunlardan biridir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için, en iyi motor tanıma ve kaporta tanıma hizmeti veren firmamızı tercih etmelisiniz. Günün her saatinde hizmete hazır olan firmamız, bir araç için bütün özellikleri, liste halinde sunmaktadır. Araç tanıma hizmetleri, aracı alacak kişi adına gerçekleştirilmektedir. Lastiklere varıncaya kadar inceleme işlemi gerçekleştiren firmamız,  ön düzen ve rot kısımları hakkında da bilgi vermektedir.

Ankara Oto Test

Bir araç için çok önemli olan ön düzen, rot, motor ve kaporta kısımları, özenle incelenmektedir. Yanılmadan araç almanın en iyi yolu, güvenilir Ankara computest hizmeti veren firmamızın çalışmaların tercih etmektir. Oto ekspertiz hizmeti olarak da bilinen ve son zamanlarda araç alımı yapanların tercihi olan computest hizmeti, büyük ilgi görmeye başlamıştır. Bütün araçlar için en etkili ve en başarılı yöntemleri tercih eden firmamız, işinin uzmanı olan kişileri tercih ederek, çalışma kadrosu oluşturmuştur. Oto Ekspertiz ekiplerimiz, özel olarak tercih edilmekle birlikte, bu konuda gerekli eğitimi almış kişilerdir. Ekspertiz hizmetinde, kısa zamanda çözüm üreten firma çalışanlarımız, ekip ruhu ile çalışmaktadır. Bu nedenle, oto ekspertiz hizmetleri sorunsuz ve zamanında gerçekleşmektedir.

Deneme sürüşleri ve sürüş anında aracın bütün parçalarının performansının ölçülmesi, ekspertiz hizmetinin mükemmel olması için önemlidir. Araçlarda, sürüş anında bazı sorunlar olabilir. Motor ve şanzıman gibi parçalar, sürüş esnasında sorun teşkil edebilir. Bu nedenle test sürüşleri, büyük önem taşımaktadır. Araç tanıma hizmeti için, en iyi ekspertizi tercih edin.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti