Çankaya Computest İle Garantili Hizmet

Çankaya Computest İle Garantili Hizmet

Çankaya computest ile siz değerli müşterilerimize %100 doğru ve garantili hizmet vermekteyiz. İkinci el oto alırken yaşanılan risklerin birçoğu Çankaya computest ile ortadan kalkmıştır. 2. El sektörünün sanal ortamda daha fazla tercih edilmesinin ardından ortaya bir takım kötü amaçlı satıcılar ve ticaretler alıcıların canını yakmaktadır. Sıfır araç sektöründeki yüksek fiyatlar otomobil almak isteyenleri ikinci el araç almaya yönlendirmektedir. Bu alımların birçoğu da internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bu durumda alınacak aracın nasıl özelliklere sahip olduğunu bilmek önem kazanmaktadır. Çankaya computest merkezi ile ikinci el araçların hasar, kaza ve arıza gibi durumlarının hepsi tam doğru ve garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Çankaya Computest ile Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti

Çankaya computest teknolojinin nimetlerinden sizleri faydalandırmaya devam ediyor. Araç satın almak istiyorsunuz fakat kontrolleri için harcayacak zamanınız mı yok! Çankaya computest mobil oto ekspertiz hizmeti ile sizin yerinize aracın yanına giderek tüm kontrollerini yapıyor ve sonuçları size rapor olarak sunuyoruz. Siz sadece aracı satın almak için zaman ayırmaktasınız. Çankaya oto ekspertiz ile mobil oto ekspertiz hizmetimiz sizlerin yaşamınızı kolaylaştıracak uygulamalar içermektedir. Çankaya mobil oto ekspertiz kontrollerimiz;

  • Kaporta ve boya testleri
  • Yanal kayma
  • Süspansiyon
  • Fren sistemi kontrolleri
  • Mekanik alt kontroller
  • Araç içi dışı kontrolleri
  • Test sürüşü
  • Hasar kaydı kontrolleri
  • Sonuçlar ve raporlar

Çankaya computest merkemiz de sizlerde güven içinde beğendiğiniz ikinci el araçların satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti