Opel 2017 Yeni Otomobilini Satışa Çıkarmaya Hazırlanıyor!

Opel 2017 Yeni Otomobilini Satışa Çıkarmaya Hazırlanıyor!

Opel Insignia Grand Sport 2017 modelini Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarında tanıtmaya hazırlanıyor. Opel Insignia yeni jenerasyonuna Grand Sport ekleyerek Monza konseptinden esinlenerek tasarım harikası bir otomobil çıkarmıştır. Garanti oto ekspertiz ankara olarak tüm opel marka araçların kontrollerini tam garantili olarak yapmaktayız.

Insignia Grand Sport Özellikleri

Opel Insıgnia grand sport bir çok özellik ve yenilik ile satışa sunulmayı bekliyor. Aracın en büyük özelliği 175 kg kadar daha hafif olmasıdır. Dört tekerden çekiş gücüne sahip olan bu yeni model araç Led farlarla maksimum görme ve görülme özelliğine sahiptir. Tasarım açısından aerodinamik bir konfora sahiptir. Düşük yakıt tüketimi karbonmonoksit salınımın az olması dikkat çekici özelliklerinden biridir. 360 derece çevre kamerası direksiyona müdahale eden AGR sertifikalı koltuklara sahiptir. Garanti ankara oto ekspertiz ile sizlerde her marka opel aracınızın tüm kontrollerini yaptırabilirsiniz. Modern tasarımı ile yeni yüzü ile ınsıgnia grand sport genişlemiş oturma alanı ile konforu üst seviyelerde tutmaya amaçlamıştır. Garanti ankara oto ekspertiz ile opel marka beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti