Oto Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Oto Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Oto ekspertiz hizmetinin önemi ikinci el araç alırken oldukça önemlidir. Sıfır araç piyasasının hızla gelişmesi ve yaygınlaşması sonucu kötü ticaret yapan kişilere daha fazla rastlanmaktadır. Özellikle perte çıkmış araçların bakımlarını yaparak hasarsız olarak piyasaya sürülmesi satış sonrası müşterilerde ciddi zararlara neden olmaktadır. Oto ekspertiz yapılan araçlarda var olan tüm kusurlar raporlar ile belgelenir böylelikle araca biçilen gerçek değer ortaya çıkar. Alıcı kişi zarar etmeden aracı alıp almama konusunda net bir fikre sahip olmuş olur.

Oto Ekspertiz Uygulaması

Oto ekspertiz uygulaması hizmetlerinde var olan tüm testler araç bakımından oldukça büyük önem taşımaktadır. Araçlardan çok anlamayan kişi iseniz kandırılma ve dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Oto ekspertiz hizmetinde var olan testler şunlardır;

  • Motor kontrolleri
  • Fren testleri
  • Süspansiyon
  • Yanal kayma kontrolleri
  • Alt mekanik kontroller
  • Elektronik aksam kontrolleri
  • Sonuç ve raporlama

Yukarıda sayılan testler genel olup istenilen paket dahilinde hizmetler de değişkenlik gösterebilmektedir. Oto ekspertiz yaptırmadan araç satın almak oldukça risklidir. Ne özelliğine sahip olduğunu bilmediğiniz bir araç elinizde zaman ayarlı bomba gibidir. Satın aldıktan hemen sonra patlamasa da bir gün bir yerde patlak vererek size ciddi zararlar verebilmektedir. Oto ekspertiz hizmeti alıcı ve satıcı arasında tam bir dengedir. Tarafsız hizmet sunmasından dolayı sizlere asla yanılma payı bırakmadan tam güvenilir ve garantili hizmet sunar. Oto ekspertiz kontrolleri teknolojik cihaz ve uzman personel kontrolünde gerçekleştiğinden dolayı içiniz rahat şekilde alım satım işlemi yapmanıza olanak sağlar. Tek uzmanlık alanımız oto ekspertizdir. Aracılık, tamirat, alım-satım işlemleri yapmamaktayız. Oto ekspertiz raporu sizlere fax yada mail yolu ile tam detaylı olarak sunulmaktadır. Kafanıza takılan sorunları ise telefon desteği ile hallede bilmektesiniz. Vaktiniz yok ise size sunulan başka bir hizmet mobil oto ekspertiz hizmetidir. Mobil oto ekspertiz hizmeti ile sizin yerinize aracınız yanına giderek tüm kontrollerini yaparak sonuçları size rapor şeklinde ulaştırmaktayız. Gerekli gördüğümüz durumlarda test sürüşleri ve fotoğraflandırmak ile size detaylı hizmet sunmaktayız. Oto ekspertiz hizmeti almadan ikinci el araç satın almayın. Paranızı ve zamanınızı riske atmayın.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti