Oto Ekspertiz Nedir?

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz satın almak istediğiniz aracın kapsamlı bir şekilde kontrolleri yapılıp tüm testlerden geçtikten sonra detaylı bir raporlama ile beğendiğiniz aracın değerinin üstünde para ödemenizi engelleyen ve alıp almama konusundaki, belirsizlikten sizi kurtaran bir sistemdir.

Oto Ekspertizin Avantajları

Oto ekspertizin avantajları ne kadar gelişmiş bir ikinci el oto piyasası olsa da bazen beğendiğiniz araç sahibine bile bazı kusurlarını gizlemektedir. Aracın dışarıdan iyi ve güzel görünmesi aracın motor durumunun ne olduğu daha ne önemlidir. Özellikle araçlar hakkında bir bilgiye sahip değilseniz dış görünüşe aldanarak araca değerinden fazla para ödemeniz bile mümkün olmaktadır. Gölbaşı oto ekspertiz ile alım satım işleminizi mutlaka garanti altına almış olursunuz. Oto ekspertizin avantajları;

  • Satın almak istediğiniz aracın gerçek bedelini belirlemiş olursunuz
  • Aracın üzerinde yer alan hukuksal sorunları öğrenmiş olursunuz
  • Güvenli ve kaliteli bir aracı daha hesaplı bir fiyata almış olmanıza olanak sağlar
  • Oto ekspertiz yaptırarak oluşacak tüm sorunları önlemiş olursunuz
  • Zaman ve para bakımından tasarruf sağlamış olursunuz
  • Bilinçli bir alıcı olmanıza yardımcı olur

Dolandırılmamak ve temiz bir araç almak istiyorsanız kesinlikle ankara oto ekspertiz sizlerin her zaman yanındadır. Tarafsız ve doğru sonuçlar ile Ankara'nın tüm illerinde hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti