Oto Lastik Ekspertiz

Oto Lastik Ekspertiz

Oto lastik ekspertiz ile aracın yolla temasını sağlayan tek unsur olan lastiklerin önemi göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Yanlış bir basınç uygulanmış lastik yol tutuşuna ve fren mesafesinde oldukça etkilidir.

Lastik Ekspertizin Önemi

lastik ekspertizinin önemi lastiklerin diş derinlikleri lastiğin durumu kontrol edilerek standart değerlere uygun bir bir raporlama yapılır. lastiklerin sağlıklı olması sürüş testinden frenleme sisteminde oldukça önemlidir. Yenimahalle oto ekspertiz ile raporlama kısmında elektronik ortamda aldığımız veriler raporlama alanına gönderilerek tüm değerlendirilmeler yapılır ve müşteriye gönderilir. Yenimahalle oto ekspertiz ile yapılan lastik kontrolleri;

  • Diş derinlikleri
  • Yıpranma ve aşınmalar
  • Tamir edilmiş bölgeler
  • Lastik hava durumu
  • Lastiklerin ölçüleri

lastiklerin durumu arabaya biçilen değerlerde de oldukça önemlidir. Çok yıpranmış bir aracın lastiklerinin değiştirilmesi gerektiğinden biçilen fiyattan indirim uygulanabilir. Sizlerde beğendiğiniz araca hak edilen fiyatı ödemek istiyorsanız oto ekspertiz yaptırın.

En Son Blog Yazılarımız

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

OTO EKSPERTİZDE ARACA YAPILAN BAZI ALT KONTROLLER

Oto ekspertiz işlemi yaptırmak için getirilen araçlar son teknoloji ürünü olan cihazlarla yukarı doğru kaldırılarak bazı alt kontroller yapılır. Bu kontrollerin yapılması aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için önemlidir.

Daha Fazlası
OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

OTO EKSPERTİZ DE ROT BAŞI VE ROTİL KONTROLÜ NASIL YAPILIR?

Oto Ekspertiz işlemi için, aracınızı götürdüğünüz zaman aracınızı tekerleklerinden havaya kaldırılarak çeşitli kontroller yapılır. Bu kontrollere ilk olarak rot başı ve rotillerin kontrolleriyle başlanır.

Daha Fazlası
Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Sürücü Belgeleri Nelerdir?

Karayollarında sürülecek araçlar için çeşitli sürücü belgeleri istenmektedir. A1 sürücü belgesi (Motorlu Bisiklet) A2 sürücü belgesi (Motosiklet) B sınıfı sürücü belgesi (araba, minibüs veya kamyonet) ...

Daha Fazlası

Randevu Alın

Oto Ekspertiz
Ankara Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Ankara
Computest
Ankara Computest
Computest Ankara
Oto Test
Ankara Oto Test
Oto Test Ankara
Çankaya Oto Ekspertiz
Çayyolu Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Çayyolu
Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Aşti