Adana Araç Değer Kaybı Başvurusu

Adana Araç Değer Kaybı Başvurusu… Kendi aracınızın kazada kusursuz bulunduğu, karşı tarafın ise daha ağır kusurlu bulunduğu durumlarda araç değer kaybı başvurusunda bulunabilme imkanınız bulunmaktadır. Adana’nın trafiği, her ne kadar denetim altında olsa da, zaman zaman kazalara sebep olabilmektedir. Bir kaza durumunda, araç sahiplerinin haklarını korumak ve kayıplarını telafi etmek için harekete geçmeleri önemlidir. Trafik kazası sonucu oluşan zararların giderilmesi adına sizlere sunduğumuz hizmetle ilgili olarak, özellikle Adana bölgesine özgü detaylara odaklanarak bilgi vermek istiyoruz.

Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren sitemiz, 2020 yılından bu yana araç değer kaybı konusunda müşterilere profesyonel destek sunmaktadır. Öncelikle belirtmeliyiz ki, bir trafik kazasında ağır kusurlu olan taraf, karşı tarafın sigorta şirketinden değer kaybı talebinde bulunabilir. Aynı zamanda, aracın onarımı sırasında orijinal parça yerine yedek parça kullanılması durumunda, bu farkı da talep etme hakkına sahiptir.

İşte tam da bu noktada sitemiz devreye giriyor. Uzman avukatlarımız aracılığıyla yürütülen işlemler, sizin adınıza karşı tarafın sigorta şirketine başvuruda bulunmayı içerir. Eğer sigorta şirketi gerekli ödemeyi yapmazsa, Sigorta Tahkim Komisyonu’na başvuruda bulunabilir veya dava açarak haklarınızı savunabilirsiniz. Bu süreçte, sitemiz güven ilkesi çerçevesinde şeffaf bir şekilde hizmet vermektedir. Dava ve tahkim masrafları sitemiz tarafından karşılanmakta olup sizin için bütün bu işlemler masrafsız olup avukatlarımıza yalnızca noterden değer kaybıyla sınırlı bir vekaletname çıkartmanız gerekmektedir.

Araç değer kaybı başvurusu yaparken hiçbir masraf talep edilmemekte ve sigortaya başvuru ile tahkim masrafları da sitemiz tarafından karşılanmaktadır. Bu, sizin hiçbir ekonomik yük altına girmeden haklarınızı aramanıza olanak tanır.

Eğer Adana’da yaşayan ve aracını son 2 yıl içerisinde bir trafik kazasında kullanmış olan bir bireyseniz, 0501 073 77 12 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Unutmayın, haklarınızı savunmak sizin en doğal hakkınızdır.

Adana, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir olmak üzere bütün Türkiye’den müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir